Rodomi 10 rezultatai

 • Modenos IGP balzaminis actas su triufeliais 100 ml

  8,43

  Pagardas Modenos balzamiko acto pagrindu, pagardintas triufeliais. Puikiai tinka kaip salotų, rizoto, kiaušinių, mėsos ir sūrių pagardas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Baltųjų triufelių skonio užpilas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu 100 ml

  6,60

  Baltųjų triufelių skonio ypač tyras alyvuogių aliejus. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • EVO OIL Extra virgin alyvuogių aliejus, pagardintas baltais triufeliais

  6,45 - 9,15

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas baltais triufeliais (tuber magnatum pico). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas. Mūsų puikūs aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejai yra kulinarinis malonumas. Sviestiniai, glotnios tekstūros ir kvapnūs aliejai patiks išrankiems gurmanams ir naujokams kulinarams. Mūsų baltųjų triufelių aliejus yra plonesnis nei juodųjų triufelių aliejus, kurį smulkiai gamina amatininkai, panardinantys smulkius triufelius į ypač tyrą alyvuogių aliejų.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • EVO OIL Juodųjų triufelių skonio ypač tyras alyvuogių aliejus

  6,00 - 8,85

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas juodaisiais triufeliais (tuber melanosporum vitt). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas. Mūsų puikūs aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejai yra kulinarinis malonumas. Sviestiniai, glotnios tekstūros ir kvapnūs aliejai patiks išrankiems gurmanams ir naujokams kulinarams. Mūsų juodųjų triufelių aliejus yra stipresnis nei baltųjų triufelių aliejus, kurį smulkiomis partijomis gamina amatininkai, panardinantys smulkius triufelius į ypač tyrą alyvuogių aliejų.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su baltais triufeliais

  5,46 - 8,97

  Baltųjų triufelių skonio pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su baltais triufeliais 250 ml

  8,97

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas baltais triufeliais (tuber magnatum pico). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Košerinis baltųjų triufelių ypač tyras alyvuogių aliejus 250 ml

  16,80

  Baltųjų triufelių skonio pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu. Košerinis sertifikuotas. Aliejus pirmiesiems, antriesiems patiekalams, garnyrams, skrebučiams ir kitiems panašiems produktams gardinti.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su juodaisiais triufeliais

  5,13 - 8,70

  Juodaisiais triufeliais pagardintas pagardas, pagamintas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su juodaisiais triufeliais 250 ml

  8,70

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas juodaisiais triufeliais (tuber melanosporum vitt). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Triufelių vinigretas 100 ml

  8,64

  Pagardas, pagamintas iš aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir Modenos IGP balzamiko acto. Puikiai tinka kaip salotų, rizoto, kiaušinių, mėsos ir sūrių pagardas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta