Ypač tyras alyvuogių aliejus su juodaisiais triufeliais

5,13 - 8,70

Juodaisiais triufeliais pagardintas pagardas, pagamintas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple

Šis skanus juodųjų triufelių skonio pagardas, kurio pagrindas yra ypač tyras alyvuogių aliejus, yra kulinarinis gryno malonumo potyris. Dėl savo rafinuotumo ir universalumo jis puikiai tinka daugelio patiekalų skoniui sustiprinti, suteikiant jiems prabangos ir subtilumo.

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, pasižymintis vaisišku skoniu, yra puikus pagrindas sutikti nepakartojamą juodųjų trumų aromatą. Ši skonių sinergija yra tikras gastronominio gėrio himnas, kuris kiekvieną patiekalą paverčia nepamirštama patirtimi.

Šis pagardas puikiai tinka skrebučiams ir užkandžių įdarams praturtinti, suteikdamas jiems elegancijos ir rafinuotumo. Pirmieji patiekalai dėl apgaubiančio aromato pasiekia naujas skonio aukštumas, o antrieji patiekalai virsta autentiškais kulinarinio meno kūriniais.

Omletai, pasižymintys paprastumu ir gerumu, yra pakylėti į naujus skonio lygius dėl šio prieskonio, kuris puikiai dera su kiaušiniais, sukuriant skonių simfoniją gomuryje.

Tačiau šio pagardo panaudojimo galimybės yra neribotos. Galite eksperimentuoti su savo kulinariniu kūrybiškumu, naudodami jį kaip visų triufelių patiekalų pagrindą – nuo ​​gurmaniškų makaronų iki kreminių rizoto, nuo puikios mėsos iki skanių sūrių. Kiekvienas kąsnis bus skonių šėlsmas, nepaprasta skonio patirtis, kuri nustebins ir pradžiugins reikliausius gomurius.

Dėl savo universalumo jis puikiai tinka praturtinti kasdienius kulinarinius kūrinius arba švęsti ypatingas progas su gurmaniškais patiekalais. Nesvarbu, ar naudosite jį romantiškai vakarienei ar vakarėliui su draugais, juodųjų triufelių skonio padažas suteiks prabangos ir rafinuotumo bet kokiai progai.

Kiekvienas šio pagardo lašas panardins jus į nepaprastų skonių ir apgaubiančių aromatų pasaulį. Puikus aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir juodųjų triufelių aromato derinys suteiks jums nepakartojamą ir nepamirštamą kulinarinę patirtį.

Atraskite šio pagardo naudojimo virtuvėje malonumą ir leiskite save pamaloninti jo gerumu ir rafinuotumu. Pasidalykite šia nepakartojama kulinarine patirtimi su savo artimaisiais ir mėgaukitės privilegija paragauti juodojo triufelio – tikros gastronominės kompetencijos. Juodųjų triufelių skonio užpilas kiekvieną valgį pavers gomurio švente, praturtindamas stalą prabangos ir rafinuotumo.

Naudojimas: Norint maksimaliai išnaudoti produkto savybes, vienam žmogui rekomenduojama sunaudoti po arbatinį šaukštelį aliejaus. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

Organoleptinės savybės: Išvaizda: skysta Spalva: nuo žalios iki geltonos Kvapas: būdingas triufeliams Skonis: vaisinis, prinokęs Konsistencija: skysta Būsena: skysta

Pirminė pakuotė: stiklinis butelis.

svoris N / A
Formatas

55 ml, 250 ml

Markės pavadinimas

Kilmės šalis

Italija

HS kodas

15179099

Mokesčio tarifas

10

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Juodųjų triufelių ypač tyras alyvuogių aliejus“