Polenta su juodaisiais vasariniais triufeliais 350 gr

9,45

Polenta su juodu vasariniu triufeliu PET indelyje.

parduota

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple

Mūsų polenta su juodu vasaros triufeliu – tai himnas italų kulinarijos tradicijai, praturtintas juodojo vasaros triufelio brangumu. Patiekalas, įkūnijantis autentiškų skonių esmę ir taip vertinamo ingrediento rafinuotumą.

Šios polentos pagrindas – iš anksto virti kukurūzų miltai, parinkti siekiant užtikrinti greitą ir nesudėtingą paruošimą. Iš anksto paruošti kukurūzų miltai yra žinomi dėl savo kreminės tekstūros ir kaimiško skonio, kuris puikiai dera su juoduoju vasaros triufeliu.

1% džiovintų juodųjų vasarinių triufelių, gaunamų iš Tuber aestivum Vitt., yra šio patiekalo paslaptis. Jo apgaubiantis aromatas ir elegancija subtiliai pasklinda polentoje, sukurdami skonių simfoniją, patraukiančią valgytojų dėmesį. Kiekvienas polentos kąsnis – tai juslinė kelionė, kurioje juodasis vasarinis triufelis harmoningai susilieja su švelnia kukurūzų miltų tekstūra.

Norint paruošti šią nepaprastą polentą, miltus rekomenduojame suberti į 1,5 l šalto, jau pasūdyto vandens. Mišinį užvirinkite, maišydami šluotele apie 5/6 min., visada ta pačia kryptimi. Taip polenta pasieks norimą konsistenciją, kreminę ir apgaubiančią.

Be to, šiuo skanėstu galite mėgautis be rūpesčių, nes mūsų gaminyje nėra glitimo ir konservantų. Ši polenta su juodaisiais vasariniais triufeliais – tai duoklė italų tradicijoms ir kulinariniam meistriškumui, patiekalas, perteikiantis namų ruošos šilumą ir su niekuo nesupainiojamą juodųjų triufelių aromatą.

Sudėtis: Apvirti kukurūzų miltai, džiovinti vasariniai triufeliai 1% (Tuber aestivum Vitt.), kvapioji medžiaga. Produkto sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų ir jis nėra iš jų. Be glitimo.

Galiojimo laikas: 18 mėnesių.

Naudojimas: Miltus suberkite į 1,5 l šalto, jau pasūdyto vandens, užvirinkite, maišydami šluotele apie 5/6 min., visada ta pačia kryptimi.

Organoleptinės savybės: Išvaizda: būdinga kukurūzų miltams, vienalytė, be gumuliukų, su trumų gabalėliais Spalva: aukso geltona su trumų gabalėliais Kvapas: švelnus kukurūzų miltams būdingas kvapas, nėra pašalinio kvapo Skonis: būdingas kukurūzų miltams su triufelio nata, be pašalinių medžiagų ir nenormalių skonių Būsena: kieta

Alergenai: gaminyje nėra alergiją sukeliančių medžiagų ar produktų, kurių sudėtyje yra tokių komponentų. Surinkimo, perkėlimo ir apdorojimo metu gaminiui nekyla kryžminio užteršimo pavojaus. Sudėtyje nėra glitimo ar konservantų.

Maistinė vertė 100 g: Energija Kj 1558 / Kcal 367 Riebalai 1,3 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g Angliavandenių 80,3 g iš kurių cukrų 0,5 g Baltymai 7,5 g Druska 0,01 g

svoris 0350 kg
Markės pavadinimas

Mokesčio tarifas

4

Kilmės šalis

Italija

HS kodas

11022090

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Polenta su juodu vasariniu triufeliu 350 gr“