Juodojo triufelio kiaušinis tagliatelle 250 gr

7,50

Sausi kiaušinių makaronai su juodaisiais triufeliais. Rankų darbo makaronai, pagaminti Antico Pastaio iš Abbruzzo.

parduota

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple

Mūsų išskirtinis kiaušinis „Tagliatelle“ su juodaisiais triufeliais yra tikra skaniausių skonių ir aromatų šventė su aukštos kokybės ingredientais, kurie harmoningai susimaišo ir sukuria nepaprastą ir nepamirštamą patiekalą.

Šių tagliatelle pagrindą sudaro smulkios kietųjų kviečių manų kruopos, kruopščiai atrinktos iš Europos Sąjungos ir iš ES nepriklausančių vietovių, malimo kilmės Corato, Baris, Italija. Šios aukščiausios kokybės manų kruopos garantuoja nepriekaištingą tagliatelle tekstūrą ir autentišką skonį, primenantį italų kulinarines tradicijas.

Pagrindinis šių tagliatelle elementas yra šviežių, pasterizuotų ir A kategorijai priklausančių vištienos kiaušinių naudojimas, kurie sudaro 30 % tešlos. Šie kiaušiniai suteikia makaronams skonio turtingumo ir nepaprasto kremiškumo, kiekvieną kąsnį paversdami gryno malonumo patirtimi.

Tačiau būtent 5 % susmulkinti vasariniai juodieji triufeliai daro šias tagliatelles tikrai unikalias. Juodasis vasarinis triufelis suteikia nepakartojamą aromatą ir skonį, suteikia patiekalui elegancijos ir rafinuotumo. Intensyvus juodųjų triufelių aromatas subtiliai pasklinda, užkariauja pojūčius ir kiekvieną skonį paverčia tikru kulinariniu malonumu.

Šie kiaušinių tagliatelle su juodaisiais triufeliais yra neprilygstama kulinarinė patirtis, sukurta su meile ir atsidavimu, kad pasiūlytų jums išskirtinį patiekalą. Juos paruošti labai paprasta: pavirkite verdančiame vandenyje vos 6 minutes ir turėsite paruoštą patiekalą.

Galite nuspręsti mėgautis šiomis „tagliatelle“ paprastumu, tiesiog įdėdami lydyto sviesto ir brandinto parmezano arba Grana Padano sūrio. Arba leiskite save įkvėpti savo kulinarinio kūrybiškumo ir praturtinkite patiekalą ingredientais, kurie puikiai dera su juodaisiais triufeliais, tokiais kaip šviežia grietinėlė, kiaulienos grybai ar skanūs sūriai.

Nepriklausomai nuo jūsų požiūrio, „Egg Tagliatelle“ su juoduoju triufeliu yra pasirengęs nustebinti jūsų gomurį autentiškų skonių sprogimu ir gastronominės prabangos atspalviu. Šios tagliatelės puikiai tinka ypatingai progai ar tiesiog pasilepinti gardžiu maistu – tai duoklė gardžiausiems kulinariniams malonumams.

Sudėtis: kietųjų kviečių manų kruopos (EU ir Extra EU molitoria Corato BA IT), švieži pasterizuoti vištienos kiaušiniai CAT. A 30%, juodųjų vasarinių triufelių tritumas 5%. Produktas be natūralių ir cheminių dažiklių bei kvapiųjų medžiagų.

Galiojimo laikas: 24 mėnesių.

Konservavimo būdas: Kambario temperatūra toliau nuo šilumos šaltinių ir drėgnų patalpų.

Naudojimo būdas: Virimo laikas: 6 minutės. Produktą paragauti galima tiesiog įdėjus lydyto sviesto ir brandinto parmezano ar Grana Padano.

Vidutinės maistinės vertės 100 g produkto: Energinė vertė: 363 kcal Bendras riebalų kiekis: 1,66 g, iš kurių sočiųjų riebalų 0,17 g Angliavandenių: 72 g Baltymai: 15 g Cukrus: 1,8 g Druska: 0,22 g Natrio: 0,09 gr Maks. Oro drėgnumas: 12,50%

svoris 0,250 kg
Markės pavadinimas

Kilmės šalis

Italija

Mokesčio tarifas

4

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Kiaušinio tagliatelle su juodaisiais triufeliais 250 gr“