apie mus

Siūlomas tekstas: Mūsų svetainės adresas: https://luxureat.com.

komentarai

Siūlomas tekstas: Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame duomenis, nurodytus komentarų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutę, kad būtų lengviau aptikti šlamštą.

Anonimizuotą eilutę, sukurtą iš jūsų el. Pašto adreso (kitaip vadinamą maiša), galima pateikti „Gravatar“ tarnybai, kad pamatytumėte, ar jūs ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Media

Siūlomas tekstas: Jei įkeliate vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti įkelti vaizdus, ​​kuriuose yra įterptųjų padėties duomenų (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš svetainėje esančių vaizdų.

sausainis

Siūlomas tekstas: Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. Pašto adresą ir svetainę slapukuose. Jie naudojami jūsų patogumui, todėl jums nereikės iš naujo įvesti savo informacijos, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei apsilankysite prisijungimo puslapyje, bus nustatytas laikinas slapukas, kuris nustatytų, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis ištrinamas, kai uždarote naršyklę.

Kai prisijungsite, bus nustatyti keli slapukai, kad būtų išsaugota jūsų prisijungimo informacija ir ekrano rodymo parinktys. Prisijungimo slapukai tęsiasi dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai - vienerius metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra asmens duomenų, o tiesiog nurodomas ką tik redaguoto straipsnio ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Iš kitų svetainių įdėtas turinys

Siūlomas tekstas: Šios svetainės straipsniuose gali būti įdėto turinio (pvz., Vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Įterptasis turinys iš kitų svetainių elgiasi lygiai taip pat, lyg lankytojas būtų aplankęs kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, integruoti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su jais, įskaitant jūsų sąveikos su įterptu turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tų svetainių.

Su kuo mes dalijamės jūsų duomenimis

Siūlomas tekstas: Jei paprašysite iš naujo nustatyti slaptažodį, jūsų IP adresas bus įtrauktas į atkūrimo el. laišką.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Siūlomas tekstas: Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip mes galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti visus vėlesnius komentarus, užuot laikę juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus savo vartotojo vardą, kurio jie negali pakeisti). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias teises turite savo duomenis

Siūlomas tekstas: Jei turite sąskaitą šioje svetainėje arba turite komentarų, galite paprašyti gauti iš šios svetainės eksportuotą failą su asmenine informacija, kurią turime apie jus, įskaitant jūsų pateiktus duomenis. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus asmeninius duomenis apie jus. Tai neapima duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur siunčiami jūsų duomenys

Siūlomas tekstas: Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojantis automatine šlamšto aptikimo tarnyba.

Naujienlaiškis

Mes naudojame Brevo naujienlaiškį siųsti ir prašome tik jūsų vardo ir el. pašto adreso. Galite bet kada atsisakyti prenumeratos, spustelėdami mygtuką kiekvieno gauto el. laiško apačioje. „Brevo“ privatumo politika: https://www.brevo.com/it/legal/privacypolicy/

Statistika

Apsilankymo svetainėje statistikai rinkti naudojame Google Analytics. „Google Analytics“ privatumo politika: https://support.google.com/analytics/answer/7318509?hl=it&sjid=13410023131684963988-EU