PRISTATYMAS
TRUFFLEAT & UGOLINI

Labas Aš esu Roberto Ugolini, įmonės įkūrėjas Truffleat srl

kuri jau daugiau nei 10 metų užsiima šviežių trumų ir išskirtinių aukštos kokybės itališkų produktų rinkodara, su trumais ir be jų.

Triufelių rinka klesti, jos augimo tendencija siekia bent 12 % per metus.

Mūsų įmonė užsiima gastronominių produktų tiekimu Horeca ir Retail kanalui: pagardai, druska, padažai, užkandžiai, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, makaronai, su triufeliais ir be jų.

Italijoje žinoma, kad kiekvienas regionas turi savo virtuvės lobius. Svarbus kiekvienas ingredientas, ne tik virėjo ir močiutės paslaptys!

Aš pats ėjau ieškoti šių lobių, po vieną, asmeniškai susitikdamas su kiekvienu gamintoju, taip ragaudamas kiekvieną gaminį, liudydamas jo gerumą, o tada kurdamas dvi išskirtines linijas, kurias pristatysiu jums.

Mes siūlome tris italų meistriškumo linijas, pirmąją, skirtą triufelių mėgėjams.LINIJA TRUFFLEAT“, antrasis skirtas ikrų mėgėjams “LINIJA CAVIAREAT“, o trečioji – puikios itališkos virtuvės mėgėjams“LINIJA UGOLINI".

Galite peržiūrėti mūsų katalogus ir kainoraščius su vartotojų kainomis (DIDMENINĖS PREKYBOS atveju yra pritaikytos kainos), atsisiųsdami mažos arba didelės raiškos PDF failą, spustelėkite aukščiau esančias nuorodas.

ROBERTO UGOLINI
ĮGŪRĖJAS IR PASAULINIŲ PARDAVIMŲ DIREKTORIAUS

El-pašto adresas: global@truffleat.com
Telefonas: +393515111273
"WhatsApp": +393515111273

Jei jus domina bet kuris iš LuxurEat produktų ir norėtumėte aptarti galimą verslo projektą, susisiekite su mumis.