apžvalga

Mūsų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politika galioja 14 dienų. Jei nuo pirkimo praėjo 14 dienų, mes negalime pasiūlyti visų pinigų grąžinimo ar keitimo.

Norint grąžinti prekę, ji turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kokios buvo gauta. Jis taip pat turi būti originalioje pakuotėje.

Įvairių rūšių prekių grąžinti negalima. Greitai gendančių produktų, tokių kaip maistas ir švieži triufeliai, pinigai negrąžinami.

Norint užbaigti grąžinimą, reikalinga sugadintos prekės nuotrauka.

Kompensacija

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad gavome grąžintą prekę. Taip pat informuosime, ar jūsų pinigų grąžinimas buvo patvirtintas arba atmestas.

Jei bus patvirtinta, jūsų pinigų grąžinimas bus apdorotas ir per kelias dienas automatiškai bus pritaikytas kreditas jūsų kredito kortelei arba pradiniam mokėjimo būdui.

Pavėluotai grąžintos arba negrąžintos lėšos

Jei vis dar negavote pinigų, pirmiausia dar kartą patikrinkite banko sąskaitą.

Tada susisiekite su savo kredito kortelę išdavusia bendrove: gali praeiti šiek tiek laiko, kol pinigai bus oficialiai išsiųsti.

Tada susisiekite su savo banku. Prieš grąžinant lėšas, dažnai prireikia šiek tiek laiko.

Jei visa tai padarėte ir vis dar negavote pinigų, susisiekite su mumis šiuo adresu: info@luxureat.com.

išparduodamos prekės

Išparduotos prekės bus grąžintos kartu su pardavimo kaina.

Pakeitimai

Keičiame tik tuos daiktus, kurie yra sugedę ar sugedę. Jei norite pakeisti prekę į kitą to paties tipo prekę, rašykite el info@luxureat.com ir išsiųsti prekę adresu: TrufflEat SRL, Via Muzio Clementi 11 A, 00193 Roma, Italija.

Grąžinamų prekių siuntimas

Norėdami grąžinti prekę, turite ją išsiųsti adresu: TrufflEat SRL, Via Muzio Clementi 11 A, 00193 Roma, Italija.

Prekės grąžinimo siuntimo išlaidas prisiima vartotojas. Siuntimo mokesčiai negrąžinami. Jei pinigai bus grąžinti, grąžinimo pašto išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamos sumos.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, per kurį gaunate pakaitinį produktą, gali skirtis.

Grąžinant brangesnes prekes, rekomenduojame pasinaudoti sekama siuntimo paslauga arba įsigyti siuntimo draudimą. Negarantuojame, kad gausite grąžintą prekę.

Ar jums reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis adresu info@luxureat.com jei turite klausimų dėl pinigų grąžinimo ir grąžinimo.