sinchronizatorius

Prisiregistruokite prie „Syncee“ ir importuokite mūsų produktus į savo katalogą

Galite parduoti produktus iš mūsų katalogo, kai jūsų el. prekybos parduotuvėje įdiegta „Syncee“. Siuntomis pasirūpinsime tiesiai iš Romos. Į Europą ir Jungtines Amerikos Valstijas galime išsiųsti greituoju kurjeriu.

Syncee yra dropshipping platforma, kuri siūlo įvairių privalumų įmonėms, norinčioms pradėti arba plėsti savo dropshipping operacijas.

Štai keletas „Syncee“ naudojimo „dropshipping“ privalumų:

  • Produktų tiekimas: „Syncee“ siūlo didžiulį tiekėjų ir produktų iš skirtingų nišų sąrašą. Tai leidžia įmonėms rasti patikimus tiekėjus ir gauti platų produktų asortimentą, kurį galėtų pasiūlyti savo klientams. Platforma siūlo kuruojamą tiekėjų pasirinkimą, užtikrinantį aukštos kokybės produktus ir patikimas siuntas.
  • Paprasta integracija: „Syncee“ sklandžiai integruojasi su populiariomis el. prekybos platformomis, tokiomis kaip „Shopify“, „WooCommerce“, „BigCommerce“ ir kt. Tai leidžia lengvai nustatyti ir valdyti siuntų pristatymo verslą esamoje internetinėje parduotuvėje.
  • Automatiniai produktų atnaujinimai: „Syncee“ automatizuoja produktų atnaujinimus iš tiekėjų, užtikrindama, kad jūsų atsargos ir informacija apie gaminius visada būtų atnaujinta. Taip sutaupysite laiko ir pastangų rankiniu būdu atnaujindami informaciją apie gaminį ir atsargų lygius, taip sumažindami riziką, kad prekės bus perparduotos arba nebeliks sandėlyje.
  • Užsakymo įvykdymas: Kai klientas pateikia užsakymą jūsų internetinėje parduotuvėje, „Syncee“ automatiškai persiunčia išsamią užsakymo informaciją tiekėjui įvykdyti. Šis supaprastintas procesas pašalina poreikį rankiniu būdu apdoroti užsakymus ir sumažina pristatymo klaidų ar vėlavimo riziką.
  • Pasaulinis tiekėjų tinklas: „Syncee“ jungia įmones su tiekėjais iš viso pasaulio, todėl galite pasiūlyti produktus iš įvairių regionų. Tai leidžia išplėsti produktų asortimentą ir patenkinti didesnę klientų bazę, o tai gali padidinti pardavimus ir pajamas.
  • Rizikos mažinimas: „Dropshipping“ su „Syncee“ sumažina riziką, susijusią su tradiciniais mažmeninės prekybos modeliais. Kadangi jums nereikia pirkti atsargų iš anksto, pašalinsite neparduotų atsargų išlaidas ir riziką. Be to, „Syncee“ patikimų tiekėjų tinklas užtikrina patikimas siuntas ir produktų kokybę, sumažindamas klientų skundų ar prekių grąžinimo tikimybę.
  • Laiko ir sąnaudų efektyvumas: Naudodamiesi „Syncee“ platforma, įmonės gali sutaupyti laiko ir išteklių pirkdamos produktus, valdydamos atsargas ir vykdydamos užsakymus. Tai leidžia verslo savininkams sutelkti dėmesį į rinkodarą, klientų aptarnavimą ir verslo plėtrą, o ne įsitraukti į dropshipping veiklos aspektus.
  • Mastelio keitimas: „Syncee“ leidžia lengvai išplėsti siuntų pristatymo verslą. Augant pardavimams, per platformą galite lengvai pridėti naujų produktų ar tiekėjų į savo parduotuvę. Šis lankstumas leidžia prisitaikyti prie rinkos tendencijų, išplėsti produktų pasiūlą ir padidinti galimas pajamas.

Svarbu pažymėti, kad nors „Syncee“ siūlo keletą privalumų, jūsų krovinių gabenimo verslo sėkmė taip pat priklausys nuo tokių veiksnių kaip efektyvios rinkodaros strategijos, klientų aptarnavimas ir tikslinei rinkai tinkamų produktų pasirinkimas.

Mūsų katalogą rasite čia: „LuxurEat Syncee WooCommerce“ katalogas

Užsiregistruoti perpardavėju galite čia: Syncee

SVARBU: elektroninėje prekyboje turite pridėti privalomą el. pašto ir mobiliojo telefono numerio lauką mokėjimo puslapyje, kad galėtume išsiųsti per greitąjį kurjerį.