Pizza King picos orkaitė

60,00

Itališka akmeninė picos krosnis, prekės ženklas Pizza King
Su šilumos deflektoriumi, autentiškomis medinėmis picos žievelėmis
Naminė pica paruošta vos per 5 minutes!
Virimas ant ugniai atsparaus akmens pastovioje temperatūroje
1200W šilumos deflektorius: vienoda šilumos sklaida
Reguliuojamas termostatas su šviesos indikatoriumi
Laikmatis: 0-30 minučių

100 prieinama

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
EAN: 0805698515870 COD: 5870 Kategorija: tag: , ,

Pizza King Pizza Oven yra autentiškas itališkas papuošalas picos mėgėjams, sukurtas taip, kad būtų puikus našumas ir unikali maisto gaminimo patirtis. Ši krosnelė, pažymėta „Pizza King“ ženklu, turi daugybę funkcijų, todėl ji yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pasigaminti skanių picų patogiai savo namuose.

Vienas iš skiriamųjų šios orkaitės bruožų yra ugniai atsparaus akmens konstrukcija, kuri garantuoja vienodą ir traškų kepimą. Su 1200 W šilumos nukreipikliu, orkaitė užtikrina vienodą šilumos sklaidą viduje, padeda sukurti puikiai traškų pagrindą ir gerai iškeptą užpilą.

Kartu su orkaite pateikiamos autentiškos medinės picos žievelės prideda jūsų kepimo tradicijų. Naudodami šiuos kastuvus galite lengvai, tiksliai ir lengvai uždėti picą ant kepimo akmens.

Reguliuojamo termostato su indikacine lempute dėka galite tiksliai valdyti ir reguliuoti orkaitės temperatūrą pagal savo pageidavimus ir konkrečius picos gaminimo reikalavimus. Integruotas laikmatis, kurio diapazonas yra nuo 0 iki 30 minučių, leidžia nustatyti norimą kepimo laiką, kad gautumėte tobulai iškeptas ir auksinės rudos spalvos picas.

Didelė staigmena yra ta, kad Pizza King Pizza Oven suteikia galimybę naminę picą pasigaminti vos per 5 minutes! Jo gebėjimas išlaikyti pastovią ugniai atsparaus akmens temperatūrą leidžia pasiekti nuostabių rezultatų per neįtikėtinai trumpą laiką.

Apibendrinant galima pasakyti, kad picos krosnelė Pizza King yra puikus picos mėgėjams, ieškantiems autentiškos ir profesionalios patirties savo virtuvėje. Dėl pažangių technologijų, aukštos kokybės medžiagų ir itališko dizaino derinio ši krosnelė yra pasirengusi jums akimirksniu pasiūlyti traškių ir skanių gurmaniškų picų.

Markės pavadinimas

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Pizza King picos krosnis“