1-12 rodo 24 rezultatus

 • Modenos IGP balzaminis actas su triufeliais 100 ml

  8,43

  Pagardas Modenos balzamiko acto pagrindu, pagardintas triufeliais. Puikiai tinka kaip salotų, rizoto, kiaušinių, mėsos ir sūrių pagardas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Baltųjų triufelių sviestas

  10,71 - 48,09

  Specialūs patiekalai iš sviesto ir baltųjų triufelių. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su baltais triufeliais 250 ml

  8,97

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas baltais triufeliais (tuber magnatum pico). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Ypač tyras alyvuogių aliejus su juodaisiais triufeliais 250 ml

  8,70

  Pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu, pagardintas juodaisiais triufeliais (tuber melanosporum vitt). Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Pistacijų ir česnakų paštetas 190 gr

  11,76

  „Gusto“ pistacijų ir česnakų paštetas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Sicilietiškas pistacijų pesto 190 gr

  11,34

  Sicilietiškas pistacijų pesto “Gusto”.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Pesto su pistacijomis ir kiaulienos grybais 190 gr

  9,60

  Pistacijų pesto ir "Gusto" kiaulienos grybai.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Juodųjų triufelių pesto be glitimo 180 gr

  4,56

  Pesto su juodaisiais triufeliais gimė iš idėjos praturtinti mūsų klasikinį Genujos pesto vienu brangiausių ingredientų žemėje – juoduoju triufeliu. Paprastumas ir elegancija, susijungę unikaliame recepte, daro jį subtiliu gaminiu. Idealiai tinka užkandžiams, bet ir pirmiesiems patiekalams, trofie, gnocchi ir… kodėl gi ne? Su paprasta tyrele. Triufeliais ir pesto galite praturtinti net paprasčiausią patiekalą.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Ekologiškas Genovese pesto be glitimo 180 gr

  4,95

  Ekologiškas Genujos pesto gaminamas iš pasirinktų ingredientų, griežtai ekologiškų žaliavų, o jo formulė sukurta taip, kad pasiūlytų gerą produktą už labai patrauklią kainą. Pagrindinis jo bruožas yra subalansuotas skonis ir kreminė tekstūra. Sensacingas produktas, tinkantis naudoti tiek su makaronais, tiek su užkandžiais.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Pesto alla Genovese be glitimo 180 gr

  3,45

  Pesto alla Genovese ruošiamas naudojant tik itališką baziliką (36%). Subtilus baziliko kvapas dera su stipria puikaus itališko sūrio Pecorino nata. Būtent tokiu būdu visi ingredientai sujungiami ir sukuriamas tirštesnės konsistencijos receptas: puikiai tinka tiek pirmiesiems patiekalams, tiek tepamiems padažams.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Vasarinis triufelių pistacijų pesto 190 gr

  10,20

  Pagardas pistacijų pesto pagrindu su vasariniais triufeliais.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Ekologiškas raudonasis pesto be glitimo 180 gr

  4,95

  Ekologiškas raudonasis pesto receptas, kurį galima laikyti kambario temperatūroje 18 mėnesių, paruoštas iš žaliavų, gautų tik iš ekologinės žemdirbystės ir visiškai apdorotas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejumi, itališku pomidorų minkštimu ir saulėje džiovintais pomidorais. Tiesiog išskirtinis produktas, kreminis ir kvapnus. Puikiai tinka žmonėms, kurie nori paragauti produktų, įsitikinę, kad žaliavos yra visiškai pagamintos iš ekologinio ūkininkavimo.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta