1-12 rodo 17 rezultatus

 • Baltųjų triufelių sviestas

  10,71 - 48,09

  Specialūs patiekalai iš sviesto ir baltųjų triufelių. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Pecorino Romano DOP kremas su brangiais juodaisiais triufeliais 80 gr

  8,64

  Specialūs patiekalai, pagaminti iš Pecorino Romano DOP ir vertinamų juodųjų triufelių. Idealiai tinka skrebučiams ir pirmiesiems patiekalams pagardinti.

  Skaityti viskąĮkeliama padaryta
 • Kečupas ir vasarinis triufelis 90 gr

  5,82

  Kečupo ir vasarinių triufelių patiekalai. Idealiai tinka mėsai, šaltiems patiekalams, virtai mėsai, salotoms pagardinti.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Kečupas be glitimo ir vasarinis triufelis 90 gr

  8,15

  Kompaktiškas kečupo kremas su 3% juodu vasariniu triufeliu. Idealiai tinka mėsai, šaltiems patiekalams, virtai mėsai, salotoms pagardinti.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Majonezas ir juodasis vasarinis triufelis 80 gr

  5,82

  Kompaktiškas kremas majonezo ir juodųjų vasarinių triufelių pagrindu. Idealiai tinka žuviai, vėžiagyviams, mėsai, šaltiems patiekalams, virtai mėsai, salotoms pagardinti.

  Skaityti viskąĮkeliama padaryta
 • Mostarda ir juodasis vasarinis triufelis 80 gr

  6,24

  Garstyčių ir juodųjų vasarinių triufelių gaminiai. Idealiai tinka žuviai, vėžiagyviams, mėsai, šaltiems patiekalams, virtai mėsai, salotoms pagardinti.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Juodasis vasarinis triufelių barbekiu padažas 80 gr

  5,82

  Pusiau skystas padažas su pomidorų pasta šašlykams, su juodais vasariniais triufeliais. Dėl ypatingo skonio ir dūmo aromato jis puikiai dera su įvairių rūšių mėsa ir daržovėmis.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Triufelių sojų padažas 100 ml

  6,15

  Pagardas triufelių sojų padažo pagrindu. Puikiai tinka ant sušių ir sašimių bei kaip salotų, ryžių ir žuvies pagardas. Jis pagerina maisto, su kuriuo jis pridedamas, skonį, todėl jie yra skanūs ir skanūs.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Juodas padažas su juodaisiais vasariniais triufeliais 5% 180 gr

  9,30

  Juodas padažas su 5% juodųjų vasarinių triufelių. Idealiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta
 • Juodasis vasarinis triufelių trumų padažas

  3,75 - 16,50

  Juodasis vasarinis triufelių ir grybų padažas. Idealiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir kaip visų patiekalų su trumais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Triufelių padažas su baltais triufeliais

  7,74 - 13,50

  Specialybės su baltaisiais triufeliais. Idealiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir kaip visų patiekalų su trumais pagrindas.

  PasirinktiĮkeliama padaryta
 • Triufelių padažas su vasariniais triufeliais 20% 80 gr

  9,54

  Specialūs patiekalai, kurių sudėtyje yra 20 % vasarinių triufelių. Idealiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir kaip visų patiekalų su trumais pagrindas.

  Aggiungi al carrelloĮkeliama padaryta