Triufelių pjaustyklė iš maistinio polietileno

36,00

Pirmoji triufelių pjaustyklė pagaminta iš RVASVT patvirtinto maisto polietileno, kuris neleidžia medienai liestis su maistu. Triufelių pjaustyklę galima užsisakyti ir suasmeninti savo vardu.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
COD: N / A Kategorija: tag:

Triufelių pjaustyklė, pagaminta iš RVASVT patvirtinto maisto polietileno, yra svarbus žingsnis kulinarijos naujovių srityje. Ši aukštos kokybės medžiaga buvo kruopščiai parinkta siekiant užtikrinti maksimalią maisto saugą. RVASVT sertifikatas (pavojaus analizė ir kritiniai valdymo taškai) patvirtina jo tinkamumą tiesioginiam sąlyčiui su maistu, apsaugo nuo galimo užteršimo ir garantuoja higienišką bei saugų gaminimą.

Šis modernus triufelių pjaustytuvas buvo sukurtas apgalvotai atsižvelgiant į funkcionalumą ir praktiškumą. Naudojant maistinį polietileną, pašalinta sąlyčio su mediena galimybė – sprendimas, dėl kurio pjovimo metu į maistą gali patekti kenksmingų medžiagų. Pasirinkę šį protingą ir novatorišką pasirinkimą, galite būti tikri, kad triufelių pjaustyklė bus ne tik puiki, bet ir saugus bei sveikas gaminimas.

Ypač įdomus šio triufelių pjaustyklės aspektas yra pritaikymo galimybė. Galite užsisakyti ir pasigaminti savo vardu, todėl tai bus išskirtinis ir unikalus objektas, kuris išsiskirs jūsų virtuvėje. Nesvarbu, ar norite išgraviruoti savo vardą, įmonės logotipą ar specialų pranešimą, ši personalizavimo parinktis suteiks jūsų kulinariniam įrankiui asmeninio ir išskirtinio akcento.

Tačiau šio triufelių pjaustyklės pranašumai tuo nesibaigia. Sumanus dizainas užtikrina neprilygstamą valdymą ir puikų pjovimo valdymą. Aštrūs ir atsparūs peiliukai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, leidžia tiksliai ir tolygiai pjaustyti trumus, visapusiškai pagerinant jų organoleptines savybes.

Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, maisto gaminimo entuziastas ar tiesiog mėgstate gaminti gurmaniškus patiekalus namuose, ši triufelių pjaustyklė taps jūsų esminiu sąjungininku. Darbas su triufeliais bus dar malonesnis potyris, o jūsų patiekalai įgaus rafinuotos elegancijos atspalvį, sukeldami susižavėjimą kiekvienam, kuris turės privilegiją jų paragauti.

Nepraleiskite progos turėti aukštos kokybės ir saugią triufelių pjaustyklę, pagamintą iš pirmo pasirinkimo maistinių medžiagų ir pritaikytą pagal jūsų skonį. Atnaujinkite savo aistrą gaminimui ir atraskite jaudulį kuriant nepaprastus patiekalus su šiuo moderniausiu įrankiu, sukurtu kruopščiai ir atsidavus, kad atitiktų aukščiausius jūsų kulinarinius reikalavimus.

spalva

Mėlyna, juoda, balta, žalia, ruda, raudona, geltona

Markės pavadinimas

Mokesčio tarifas

22

Kilmės šalis

Italija

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Maisto polietileno triufelių pjaustyklė“