Huso Huso Beluga ikrai

136,80 - 2.900,00

Ikrai iš specialaus Huso-Huso (Aquafarming). Paimta iš mažiausiai 16 metų brandaus eršketo. Kiaušiniai, kurių grūdelių dydis yra apie 3,3–3,5 mm, dar didesni.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
COD: N / A Kategorija: tag: , , ,

Ikrai, pagaminti specialios Huso-Huso naudojant naujovišką Aquafarming procesą, yra kulinarinio meistriškumo viršūnė. Šis modernus metodas užtikrina tvarų požiūrį į ikrų gamybą išsaugant ir apsaugant brangias eršketų rūšis.

Tobulumui pasiekti ikrai imami iš subrendusių eršketų, kurie yra ne jaunesni kaip 16 metų. Šis auginimo laikotarpis suteikia kiaušiniams aukščiausios kokybės ir puikaus skonio – tai daugelio metų meilės ir kantrios priežiūros rezultatas.

Ikrų grūdelių dydis yra unikalus, jo skersmuo siekia nuo 3,3 iki 3,5 mm, o tai dar labiau sustiprina prabangią ir patrauklią ikrų išvaizdą. Lygios išvaizdos ir viliojančio blizgesio perlai yra elegancijos ir rafinuotumo sprogimas.

Šie ypatingi ikrai yra skonio pojūčių simfonija. Sodrus ir apgaubiantis kvapas numato nepaprastą skonį, kuris netrukus pasirodys, o skoniai susipina į harmoningą malonumų žaismą. Jo skonis – tai subtiliausių niuansų šventė su subtiliomis ir sudėtingomis natomis, kurios kviečia gomurį į neprilygstamą juslinę kelionę.

Huso-Huso ikrų ikrai yra dar didesni, todėl skonis yra unikalus. Šie prabangūs perlai elegancija tirpsta burnoje, išskirdami turtingą skonį, dėl kurio gomurys trokšta daugiau.

Aquafarming procesas suteikia šiems ikrams unikalų ir išskirtinį charakterį. Tvaraus ir atsakingo valdymo dėka galima įvertinti ikrus nepakenkiant eršketų išlikimui laukinėje gamtoje. Inovacijos ir įsipareigojimas tausoti jūros išteklius puikiai dera su gastronominiu meistriškumu, sukuriant neprilygstamą kulinarinę patirtį.

Su kiekvienu gurkšniu ikrų iš ypatingo Huso-Huso galite pajusti kulinarinio meno vaisių ir atsidavimo tobulumui. Šie ikrai – tai autentiškas gastronominis lobis, duoklė gamtai ir žmogaus meistriškumui. Mėgaukitės kiekviena akimirka, kai ragausite šį unikalų delikatesą, skonio ir aistros kokybiškam maistui švente. Nesvarbu, ar tai vakarėlis, romantiška vakarienė ar ypatinga proga, ypatingo Huso-Huso ikrai kiekvieną akimirką pavers nepamirštama prabangos ir rafinuotumo patirtimi.

Galiojimo laikas: 6 mėnesių.

svoris N / A
Formatas

30 gr., 50 gr., 100 gr., 1000 gr

Markės pavadinimas

HS kodas

16043100

Mokesčio tarifas

22

Kilmės šalis

Italija

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Beluga Huso Huso Caviar“