Royal Baerii ikrai

43,20 - 1.480,00

Acipenser baerii ikrai imami, kai jiems sukanka 7 metai, o jų dalelių dydis yra apie 2,7–2,8 mm. Juodos ir pilkos spalvos. Baerii ikrai yra švelniai aštraus ir šiek tiek riešutinio kvapo su sviestiniu atspalviu, jų tekstūra tirpsta burnoje ir palieka stiprius skonio pojūčius, kuriuos išryškina švelnus Malossol sūdymo procesas.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
COD: N / A Kategorija: tag: , , ,

Acipenser baerii ikrai, kruopščiai išgauti iš eršketų, sulaukusių daugiau nei 7 metų brandos, yra neprilygstamas kulinarinis delikatesas. Kiekvienas gamybos proceso žingsnis yra meistriškai atliktas, siekiant užtikrinti puikų gaminį.

Šių ikrų ikrai pasižymi rafinuota granulometrija, kurių skersmuo yra apie 2,7–2,8 mm. Taisyklinga jų forma ir subtili tekstūra suteikia vizualinės elegancijos ir suteikia nepaprastų skonio pojūčių.

Šių ikrų spalvų paletė – tikra spalvų simfonija. Juodi ir pilki tonai susilieja ryškiu kontrastu, perteikdami paslaptingumo ir rafinuotumo jausmą. Kiekvienas perlas yra maža kulinarinė brangenybė, pasirengusi patraukti akis ir gomurį savo nesenstančiu žavesiu.

Iš šių ikrų sklindantis kvapas džiugina pojūčius. Lengvas pikantiškas kvapas susijungia su subtiliomis riešutų natomis, sukurdamas harmoningą sinergiją, kuri subtiliai glosto uoslę ir grakščiai atveria apetitą.

Šių ikrų tekstūra tiesiog dieviška. Jis švelniai tirpsta burnoje, išskirdamas intensyvų ir rafinuotų skonių sprogimą. Skonio pojūčiai susipina į malonų žaidimą, palikdami įsimintiną skonio pėdsaką, kviečiantį į kitą skonį.

Šie Baerii ikrai, pagaminti kruopščiai ir kruopščiai, siūlo unikalią ir nepamirštamą kulinarinę patirtį. Jo sviestinė nata apgaubia gomurį malonumo glėbyje, suteikdama gastronominės ekstazės akimirką, kurią galėsite mėgautis lėtai ir įvertinti iki paskutinio kąsnio.

Malossol sūdymo metodas yra puiki sąsaja, siekiant sustiprinti natūralų šių ikrų gėrį. Subtilus sūdymas leidžia išryškėti autentiškiems skoniams be persmelkimo, todėl gaunama tobula pusiausvyra ir gomurio lengvumas, apibūdinantis tikrąją kulinarinę prabangą.

Acipenser baerii ikrai yra daug daugiau nei paprastas ingredientas, tai kulinarinis meno kūrinys, apimantis tradicijas ir meistriškumą. Padovanokite sau malonumą ragauti šį skanėstą, praturtindami savo patiekalus žaviu brangaus ir nepamirštamo produkto žavesiu. Patirkite nepakartojamą Baerii ikrų žavesį ir bet kurią ypatingą progą paverskite nepamirštama kulinarine švente.

Galiojimo laikas: 6 mėnesių.

svoris N / A
Formatas

30 gr., 50 gr., 100 gr., 1000 gr

Markės pavadinimas

HS kodas

16043100

Mokesčio tarifas

22

Kilmės šalis

Italija

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Royal Baerii Caviar“