Karališkieji Kalugos ikrai

54,90 - 1.790,00

Ikrai iš specialaus Kalugos eršketo ir Amūro eršketo hibrido (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii, Aquafarming). Paimta iš ne mažiau kaip 12 metų brandaus eršketo. Kiaušiniai šviesiai grūdėti ir tvirti, apie 3,0–3,3 mm grūdelių dar didesni, spalva svyruoja nuo auksinės, pilkos, rudos, pilkai juodos, pilkšvai rudos iki auksinės rudos spalvos. Išsiskiria neįtikėtinai subtilus, sviestinis aromatas, su ilgu poskoniu, pabrėžiamu švelniu ir švelniu Malossol sūdymo metodu. Daugeliui žinovų šiuo metu geriausi ikrai pasaulyje.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
COD: N / A Kategorija: tag: , , ,

Ikrai, pagaminti iš specialaus Kalugos eršketo ir Amūro eršketo hibrido (Huso Dauricus x Acipenser schrenkii), naudojant sudėtingą Aquafarming procesą, yra tikras gastronominis stebuklas. Šis unikalus hibridas sujungia geriausias abiejų rūšių savybes, todėl gaunami išskirtiniai ikrai, kuriuos mėgsta viso pasaulio žinovai.

Šių ikrų kiaušinėliai yra iš subrendusių, ne jaunesnių nei 12 metų eršketų, garantuojančių aukščiausią kokybę ir puikų skonį. Kiaušinių grūdeliai yra lengvi ir tvirti, grūdelių dydis svyruoja nuo maždaug 3,0 iki 3,3 mm, o kartais net didesnis, todėl gomuriui suteikia elegancijos ir malonumo.

Šių ikrų spalvų paletė yra nepaprasta vizualinė patirtis. Kiaušinių spalva svyruoja nuo auksinės iki pilkos, nuo rudos iki pilkai juodos ir nuo pilkšvai rudos iki aukso rudos, sukurdama akį patraukiantį ir ragauti kviečiantį atspalvių kaleidoskopą.

Šių ikrų aromatas – autentiškas kvietimas į malonumą. Neįtikėtinai subtilus ir sviestinis kvapas sklinda ore, nujausdamas nepaprastą skonį, kuris tuoj apgaus gomurį. Užsitęsęs poskonis palieka ilgalaikį įspūdį, suteikdamas nepamirštamą jutiminį potyrį.

Išskirtinę natą šiems ikrams suteikia Malossol sūdymo metodas, kuris sustiprina jų unikalias savybes, nepažeidžiant natūralaus skonio. Šis švelnus ir švelnus sūdymo procesas leidžia visiškai išryškėti autentiškiems skoniams, suteikdamas ikrams puikų subtilumo ir skonio balansą.

Nenuostabu, kad šie ikrai daugelio žinovų laikomi geriausiais šiandienos ikrais pasaulyje. Išskirtinė kokybė, rafinuotas skonis ir neprilygstama jutiminė patirtis paverčia jį neprilygstamu kulinariniu lobiu. Dviejų prestižinių eršketų rūšių susiliejimas, kruopšti priežiūra gaminant ir atsakingas „Aquafarming“ valdymas – tai etiškas ir prabangus pasirinkimas gastronomijos mėgėjams.

Su kiekvienu šių ypatingų ikrų skoniu galėsite mėgautis tobula tradicijų ir naujovių sąjunga, mėgaudamiesi atrasti geriausia, ką gali pasiūlyti gamta ir žmogaus meistriškumas. Nesvarbu, ar patieksite jį ypatingomis progomis, ar norėdami pasimėgauti prabangos ir rafinuotumo akimirkomis, šio ypatingo Kalugos eršketo ir Amūro eršketo hibrido ikrai visada bus nepaprasta ir nepamirštama kulinarinė patirtis.

Galiojimo laikas: 6 mėnesių.

svoris N / A
Formatas

30 gr., 50 gr., 100 gr., 1000 gr

Markės pavadinimas

HS kodas

16043100

Mokesčio tarifas

22

Kilmės šalis

Italija

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Karališkieji Kalugos ikrai“