Schrenkii imperatoriškieji ikrai

46,80 - 1.690,00

Amūro eršketų ikrai (Acipenser schrenckii), sėkmingai ir tvariai auginami turbūt moderniausiame pasaulyje vandens ūkyje Kinijoje. Norint pašalinti ikrus, eršketas subręsta ne mažiau kaip 12 metų. Nuo pusiau kieto iki kompaktiško plaukuotumo, kurio grūdelių dydis nuo 3,1 iki 3,3 mm, net didesnis. Spalvų spektras nuo ryškiai rudos iki aukso geltonumo. Jo skonis yra subtilus riešutinis, su vaisių nata ir kreminiu glaistu. Lengvai sūdyta Malossol procesu.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple
COD: N / A Kategorija: tag: , , ,

Amūro eršketo (Acipenser schrenckii) ikrai yra išskirtinių tvaraus veisimo pastangų rezultatas, sėkmingai vykdomas pažangiausiame pasaulyje vandens ūkyje, esančiame Kinijoje. Ši išskirtinė struktūra, esanti savo sektoriaus priešakyje, yra įsipareigojusi saugoti ir išsaugoti šią brangią eršketų rūšį, užtikrindama etišką ir pagarbų požiūrį į aplinką.

Aukštos kokybės ikrų gamyba reikalauja laiko ir kantrybės. Tik po 12 metų augimo eršketai pasiekia brandą, reikalingą subtiliam jų brangiųjų kiaušinėlių ištraukimui. Šis kruopštus ir pagarbus eršketų gyvavimo ciklo procesas garantuoja išskirtinės kokybės, neprilygstamo tobulumo ir skonio ikrų gamybą.

Šių ikrų perlai skiriasi nuo pusiau kieto iki kieto, o grūdelių dydis siekia nuo 3,1 iki 3,3 mm, o kartais net ir didesnio dydžio, todėl burnoje jaučiamas malonus pojūtis. Jų spalvų spektras, nuo ryškiai rudos iki aukso geltonumo, yra tikra šventė akims, bet kokiam stalui suteikianti prabangos ir rafinuotumo.

Šių skanių ikrų skonis yra skonių simfonija. Subtilus lazdyno riešutų pagrindas – vaisių nata, kuri suteikia stebėtiną pusiausvyrą. Jo kreminė glazūra apgaubia gomurį apgaubiančiu ir džiuginančiu malonumu, suteikdama tikrai nepakartojamą jutiminį potyrį.

Išskirtinei ikrų kokybei ir nepaprastam skoniui užtikrinti naudojamas Malossol procesas – tradicinis rusiškas metodas, reiškiantis „lengvai sūdytas“. Ši technika pabrėžia natūralų ikrų gėrį, vengiant jų išskirtinius skonius pridengti per dideliu druskos kiekiu.

Tvari akvakultūra kartu su aukštu ikrų perdirbimo meistriškumu daro šį delikatesą tikru gastronomijos brangakmeniu. Galite išdidžiai mėgautis šiais Amūro eršketų ikrais, žinodami, kad prisidedate prie svarbios rūšies apsaugos ir išsaugojimo ir tuo pačiu mėgaujatės neprilygstamos kulinarinės patirties malonumu. Nepriklausomai nuo to, ar mėgaujatės laisvalaikiu, ar ypatingoje šventėje, Amūro eršketo ikrai suteiks elegancijos ir rafinuotumo, kurie kiekvieną akimirką pavers nepamirštama.

Galiojimo laikas: 6 mėnesių.

svoris N / A
Formatas

30 gr., 50 gr., 100 gr., 1000 gr

Markės pavadinimas

HS kodas

16043100

Mokesčio tarifas

22

Kilmės šalis

Italija

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „Schrenkii Imperial Caviar“