Ypač tyras alyvuogių aliejus su baltais triufeliais

5,46 - 8,97

Baltųjų triufelių skonio pagardas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus pagrindu. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

SAUGIOS MOKĖJIMOS
  • Juostelių
  • Visa kortelė
  • "MasterCard"
  • "American Express
  • Atraskite kortelę
  • PayPal
  • Mokėkite Apple

Šis nuostabaus baltojo triufelio skonio pagardas su ypač tyru alyvuogių aliejaus pagrindu yra tikras kulinarinis delikatesas. Dėl rafinuoto skonio ir nepakartojamo baltojo triufelio aromato jis puikiai tinka daugelio patiekalų skoniui sustiprinti, kiekvieną paruošimą paverčiant tikra gurmaniška patirtimi.

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, kruopščiai atrinktas dėl aukščiausios kokybės ir vaisinio skonio, yra idealus pagrindas mėgautis apgaubiu baltojo triufelio kvapu. Šis skonių susiliejimas sukuria unikalią gastronominę sinergiją, dėl kurios kiekvienas patiekalas yra ypatingas ir įsimintinas.

Šis pagardas puikiai tinka skrebučiams ir užkandžiams skirtų įdarų skoniui sustiprinti, kiekvienam kąsniui suteikiant prabangos ir rafinuotumo. Pirmieji patiekalai pasiekia naujas skonio aukštumas dėl išskirtinio aromato, o antrieji įgauna neprilygstamos elegancijos natą.

Omletai savo paprastumu ir gerumu paverčiami kulinariniu gardumynu, pridėjus šio prieskonio, kuris subtiliai susilieja su kiaušiniais, sukurdamas skonių harmoniją, kuri užkariaus pačius rafinuotus gomurius.

Tačiau šio prieskonio panaudojimo galimybės neribotos. Galite eksperimentuoti su savo kulinariniu kūrybiškumu, naudodami jį kaip visų triufelių patiekalų pagrindą. Nuo gurmaniškų makaronų iki kreminių rizoto, nuo puikios mėsos iki skanių sūrių – kiekvienas patiekalas pavirs gastronominiu šedevru.

Šis pagardas puikiai tiks pradžiuginti svečius ypatingos vakarienės metu arba kasdienius pietus paversti išskirtiniais. Dėl savo universalumo jis yra neįkainojamas jūsų virtuvės papildymas, suteikiantis prabangos ir rafinuotumo bet kokiai progai.

Kiekvienas šio prieskonio lašas nuves jus į nepaprastų skonių ir nepakartojamų skonio pojūčių pasaulį. Nepriekaištingas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir apgaubiančio baltojo triufelio aromato derinys suteiks jums neprilygstamą kulinarinę patirtį.

Atraskite šio pagardo naudojimo virtuvėje malonumą ir leiskite save pamaloninti jo gerumu ir rafinuotumu. Pasidalykite šia nepakartojama kulinarine patirtimi su savo artimaisiais ir mėgaukitės privilegija paragauti baltojo triufelio – tikro gastronominio tobulumo. Baltųjų triufelių skonio padažas kiekvieną valgį pavers gomurio švente, todėl jūsų stalas bus rafinuoto malonumo vieta.

Naudojimas: Norint maksimaliai išnaudoti produkto savybes, vienam žmogui rekomenduojama sunaudoti po arbatinį šaukštelį aliejaus. Puikiai tinka kaip pagardas skrebučiams ir įdarams užkandžiams, pirmajam ir antrajam patiekalui, omletui ir bet kokiu atveju kaip visų patiekalų su triufeliais pagrindas.

Organoleptinės savybės: Išvaizda: skysta Spalva: nuo žalios iki geltonos Kvapas: būdingas triufeliams Skonis: vaisinis, prinokęs Konsistencija: skysta Būsena: skysta

Pirminė pakuotė: stiklinis butelis.

svoris N / A
Formatas

55 ml, 250 ml

Markės pavadinimas

Kilmės šalis

Italija

HS kodas

15179099

Mokesčio tarifas

10

Atsiliepimai

Tačiau yra atsiliepimų.

Būkite pirmas, įvertinęs „White Truffle Extra Virgin Olive Oil“